Kauno m. policijos komisariatai
Pasirinkite:

Lankyti Krakių seniūnijoje gyvenantys senoliai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su Krakių seniūnijos socialiniais darbuotojais ir Plinkaigalio kaimo bendruomenės pirmininke liepos 8-osios pusdienį dirbo Krakių seniūnijoje.

Priemonės metu lankėme vienišus senjorus, su kuriais kalbėjome apie saugumą, priminėme, kur reikia kreiptis ištikus nelaimei“, - sako bendruomenės pareigūnai, senjorams palikę naudingos prevencinės informacinės medžiagos, šviesą atspindinčias liemenes. Socialiniai darbuotojai ir bendruomenės pirmininkė domėjosi, ar senoliams nereikia kažkokios pagalbos, suteikė informaciją apie telefono paslaugą „Sidabrinė linija“.

Senoliai sulaukę svečių netgi išspaudė džiaugsmo ašarą, nes daugumai jų trūksta šilumos, bendravimo, neturi artimųjų arba pastarieji jų beveik nelanko. Tad skatinome bendrauti su kaimynais, socialiniais darbuotojais. Daugelio senolių energija bei nenuilstantis optimizmas įkvepia ir mus pačius bei suteikia tikrai gerų emocijų“, - džiaugiasi pareigūnai.

Tą pusdienį aplankytos ir Krakių sen. gyvenančios šeimos, kuriose buvo užfiksuoti pasikartojantys smurto artimoje aplinkoje atvejai, ar kurios yra rizikos grupės šeimų sąraše.

20170808_104504.jpgIMG_20170808_115104.jpg20170808_112531.jpg