Kauno m. policijos komisariatai
Pasirinkite:

Nustatytas asmuo, galimai įsigijęs nelegalaus skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus pareigūnai ir toliau aktyviai organizuoja prevencines priemones, skirtas išaiškinti ir užkardyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą, pažeidžiant Lietuvos Respublikoje nustatytą tvarką. Šių metų gegužės 17 d. policijos pareigūnai, į pagalbą pasitelkdami policijos rėmėjus, organizavo patikrinimus Kauno apskr. VPK prižiūrimoje teritorijoje.

Priemonės metu buvo tikrinami ne tik adresai, kuriuose galimai vykdoma prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis, bet ir asmenys įsigiję minėtas prekes. Priemonės metu nustatytas vienas asmuo, galimai įsigijęs skystį, turintį specifinį alkoholio kvapą. Pažeidimas nustatytas Kauno mieste, Yliškių gatvėje.

Dėl šio įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 137 str., dėl neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų, brogos, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimo, įgijimo, laikymo, gabenimo.

Pareigūnai primena, jog ir toliau bus aktyviai organizuojamos priemonės, kuriomis siekiama išsiaiškinti bei realizuoti turimą informaciją apie asmenis, galimai užsiimančius tokia veikla.