Kauno m. policijos komisariatai
Pasirinkite:

Pareigūnai dalyvavo renginyje „Mūsų šeima – pavyzdys kitiems“

Gegužės mėnesis ne be priežasties yra paskelbtas šeimos mėnesiu. Pirmosiomis dienomis sveikiname mamas, mėnesiui pasibaigus – tėvus, o pačiame mėnesio viduryje, gegužės 15 d., minima Tarptautinė šeimos diena, kuri visoje Lietuvoje pažymima gražiomis iniciatyvomis.

Saulėtą sekmadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai susirinkę reikiamas priemones išvyko į Santakos parką, kuriame vyko Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas renginys šeimoms „Mūsų šeima – pavyzdys kitiems“. Renginyje taip pat dalyvavo rytietiškų kovos menų klubas „Wudang Tao“, vaikų užimtumo centras „Nežiniuko akademija“, Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos atstovai bei Kauno miesto greitosios pagalbos stoties atstovai.

Atvykę pareigūnai mažuosius renginio dalyvius kvietė užsiimti įvairiomis veiklomis. Šventės dalyviai gamino atšvaitus, sprendė įvairias užduotis, spalvino. Taip pat vyko dėlionių rinkimo varžybos ir kitos pramogos, o tuo metu vaikų tėveliams buvo teikiama aktuali prevencinė informaciją, turto apsaugos patarimai, buvo pasakojama apie saugios kaimynystės idėją. Dėmesys skirtas smurto artimoje aplinkoje prevencijai mūsų visuomenėje, taip pat buvo žymimi dviračiai, telefonai bei kiti vertingi daiktai, siekiant juos apsaugoti nuo ilgapirščių.

Pareigūnai kartu su kitais partneriais bandė sukurti šiltą ir jaukią šeimų šventę, kurios dalyviai galėjo ne tik smagiai praleisti sekmadienio popietę, bet ir sužinoti naudingos informacijos padėsiančios gyventi visiems saugesnėje aplinkoje.

 

 

IMG_8341 - Copy.JPGIMG_8386.JPGIMG_8355.JPGIMG_8344 - Copy.JPGIMG_8361.JPGIMG_8374.JPGIMG_8368.JPGIMG_8342.JPG