Kauno m. policijos komisariatai
Pasirinkite:

Tapk Lietuvos policijos savanoriu!

Savanoriai EUKiekvienas žmogus mažiausiai trečdalį savo laiko praleidžia bendraudamas su kitais, keisdamasis žiniomis ir informacija, padėdamas kitiems ir laukdamas kitų pagalbos.

Jei norite nuveikti gerą darbą kartu su policijos pareigūnais - dalyvaukite projekte „Savanoriai - žmonių saugumui“ ir prisijunkite prie policijos savanorių būrio!

Policijos savanoriu gali tapti 18-29 metų asmuo, kuris šiuo metu nedirba ir nesimoko. Policijos savanoriai turės galimybę atlikti savanoriškos veiklos praktiką visuomenės saugumo užtikrinimo srityje policijos įstaigose, bendradarbiaujant su specialiai paruoštais policijos pareigūnais. Savanoriams bus organizuojami policijos profesijos pristatymo seminarai, teikiamos profesinės konsultacijos.

Į projektą ketinama įtraukti apie 1 tūkst. jaunų žmonių, o projekto vykdytojai tikisi, kad dalis jų ateityje taps puikiais policijos pareigūnais.

Projekto tikslas - savanoriškos jaunimo veiklos visuomenės saugumo užtikrinimo srityje organizavimas ir socializacijos bei pilietiškumo ugdymas neformaliojo švietimo pagalba.

Projekto uždaviniai:

- palankios aplinkos sukūrimas savanoriškos veiklos vykdymui visuomenės saugumo užtikrinimo srityje;

- savanoriškos veiklos praktikos visuomenės saugumo užtikrinimo srityje vykdymas;

- profesinio orientavimo organizavimas savanoriams. 

Saugesnės gyvenimo ir darbo aplinkos kūrėju galite tapti užpildę savanorių atrankos anketą, kurią prašome siųsti el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Projektas yra iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Socialinio fondo lėšomis. Jį įgyvendina VšĮ „Raidos kryptys", Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos policijos mokykla. Projektas bus įgyvendinamas iki 2015 m. birželio 3 d. visoje Lietuvoje. 

Daugiau informacijos apie projektą www.raidoskryptys.lt ir www.policija.lt.

Tu taip pat gali tapti saugesnės gyvenimo ir darbo aplinkos kūrėju!

 

Policijos departamento ir Kauno apskr. VPK informacija